Jan Tekieli

Opinie

To, co mówią moi klienci.

Prawdziwe opinie z Google - wszystkie na 5 gwiazdek. Zobacz, co mówią osoby, z którymi trenuję.

Zobacz wszystkie opinie w Google

Bardzo polecam treningi z Jankiem. Co miesiąc rozpisuje szczegółowy plan, na bieżąco dostosowuje powtórzenia i obciążenie, dlatego progres jest stały. Ćwiczymy prawie rok - sama jestem w szoku, z jakimi obciążeniami dziś trenuję i w jak dobrej formie jestem. Do tego świetna atmosfera i mnóstwo motywacji."

Natalia G.

Trenuję z Jankiem od pół roku i jestem bardzo zadowolony z efektów. Skrupulatnie zapisuje wszystkie wyniki, dzięki czemu na bieżąco śledzę swój progres - widać konkretne liczby i poprawę. Świetny trener z pozytywnym podejściem."

Łukasz Czarnota

Na pierwszym spotkaniu Janek przeprowadza wywiad, potem trening rozpoznawczy. Każde ćwiczenie dokładnie pokazuje i pilnuje techniki, nie ma pośpiechu. Postępy dokumentujemy co 2 tygodnie w tabeli. Efekty gwarantowane - polecam każdemu."

Kuba

Prawie rok temu trafiłam do Janka, żeby nabrać formy i wzmocnić ciało. Czuję się dużo lepiej kondycyjnie, wzrosła też moja odporność. Janek jest profesjonalny, empatyczny i super wesoły - dogada się z każdym, bez względu na wiek."

Jolanta J.

Świetny trener, który zna się na rzeczy i sprawia, że treningi są przyjemnością. Atmosfera jest luźna, ale treningi konkretne - można się porządnie zmęczyć. Jeśli jesteś konsekwentny i stosujesz się do wskazówek, efekty pojawiają się naprawdę szybko."

Kinga Płaszczyk

Trafiłam do Janka pół roku temu i nie zamieniłabym go na żadnego innego trenera. Treningi są wymagające, prowadzone w radosnej atmosferze. Z cierpliwością wszystko tłumaczy, ma ogromną wiedzę i uwzględnia możliwości oraz problemy zdrowotne klienta."

Justyna Trznadel

Trafiłem do Janka z kilkuletnim doświadczeniem, ale po raz pierwszy ktoś zaopiekował się mną tak holistycznie. Szczegółowy wywiad, spersonalizowany plan i progresja. Najważniejsza jest wiedza, z jaką mnie zostawił - uczy zdrowych nawyków, bym sam mógł się rozwijać. Gorąco polecam!"

Grzegorz Paliś

Janek zmienił moje podejście do treningu i aktywności. Nie zawsze jest łatwo, ale efekty, które widzę każdego dnia, sprawiają, że trening stał się przyjemnością. Zawsze dopasowuje plan pod moje aktualne możliwości, a do tego jest po prostu fajną osobą."

Anna I.

Chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdej kobiecie - świetna komunikacja, zawsze miła atmosfera, a treningi idealnie dobrane."

Kasia Stożek